cityofangels-roleplay.info


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ways of making money Empty Ways of making money Sat Nov 10, 2012 11:32 pm

Fico


Boss
Boss
Evo jedna bitna tema gdje si mozemo davat prijedloge i postavljat pitanja kako do love. Mafija IRL postoji uglavnom zbog novca i sto vise zaradjujes to ces vise biti respektiran. Imajte to na umu. U ovoj temi na dnu imaju sve aktivnosti kojima se mafije u danasnje vrijeme bave: http://cityofangels-roleplay.info/index.php?topic=10000.0 . Posjetite to i pokusajte implementirati u samp. Nemojte bit demotivirani ukoliko se susretnete s non rp-erima na serveru. Nastavite dalje. Takodjer dobra ideja je i da mafijasi imaju i legalan biznis sa strane kako bi imali i legalan izvor prihoda. Tipa restoran, pizzerija, pork store, strip club, itd, itd.

Ja sam uz ovaj acc gdje rp-am bossa mislio napravit i alt. acc posto je rp bossa pomalo dosadan. Na tom altu bih se bavio bookmakingom odnosno ilegalnim kladjenjem. Znaci uzimas uloge na ulici od raznih ljudi koji se klade na sportske evente. Kasnije ako bi me islo rp-o bi da napravim web stranicu sa serverom u zemlji gdje je bookmaking legalan. Kao u ovom slucaju: http://mafiatoday.com/bonanno-family/son-of-new-york-mob-boss-vinny-gorgeous-among-25-busted-in-five-state-gambling-probe/ . Napravio bi predstavljanje web stranice u predstavljanju organizacija i ljudi bi mi uplacivali preko PM kao IC E-mail.

Ajde pisite vase ideje pa da vidimo koga cemo postavit za made-ove, jer jos nismo ustvrdili tko ce bit od pocetka vec u mafiji, a tko ce bit suradnik.

2Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 12:18 am

darko


Soldier
Soldier
Mislim da će bit leba od "Pete's Pleasure Domes".Nadam se, onda će se tu polako razvijat prostitucija, i klađenje na utakmice, tj bit će "Pete the bookie".
Skontao sam sistem za bookie shit, nek se klade na RL utakmice XD

3Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 7:38 am

MiKoy


Soldier
Soldier
Ja sam se vec dogovorio sa Vedom nas nacin zarade novca, a to je preko karti.
On ce igrati i na 'vecim stolovima' da vise zaradi sa nekim ljudima dok ja dijelim karte. Igra se jedna vrsta black-jacka, ali sa /dice. Fazon je da nabijes 21 u ruci a recimo Vedo dodje do 19, ja t/me stavlja obe ruke iza ledja, hvatajuci se jednu za drugi te pocevsi se lagano rastezati dok gledau [IGRACA KOJI IMA POTEZ] a zatim vraca desnu ruku na spil od karti a lijevu na stol. ; t/do Dok se Martin O'Brian rastezao, uzeo je kartu sa brojem 2 iz rukava te je stavio na vrhi spila.
Sljedeci potez treba biti vedin, ja njemu dadnem tu kartu, skupio je 21 i uzima sve pare. To je za nas kao jedan dio.

4Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 1:34 pm

iMarac


Soldier
Soldier
MiKoy wrote:Ja sam se vec dogovorio sa Vedom nas nacin zarade novca, a to je preko karti.
On ce igrati i na 'vecim stolovima' da vise zaradi sa nekim ljudima dok ja dijelim karte. Igra se jedna vrsta black-jacka, ali sa /dice. Fazon je da nabijes 21 u ruci a recimo Vedo dodje do 19, ja t/me stavlja obe ruke iza ledja, hvatajuci se jednu za drugi te pocevsi se lagano rastezati dok gledau [IGRACA KOJI IMA POTEZ] a zatim vraca desnu ruku na spil od karti a lijevu na stol. ; t/do Dok se Martin O'Brian rastezao, uzeo je kartu sa brojem 2 iz rukava te je stavio na vrhi spila.
Sljedeci potez treba biti vedin, ja njemu dadnem tu kartu, skupio je 21 i uzima sve pare. To je za nas kao jedan dio.

A Marac bodyguard stoji pored vas i ceka da netko prisere pa da ga kokne ^^

@Darko - ocu i ja kladaru Sad

5Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 5:57 pm

PELY


Pakhan Jr.
Pakhan Jr.
iMarac wrote:
MiKoy wrote:Ja sam se vec dogovorio sa Vedom nas nacin zarade novca, a to je preko karti.
On ce igrati i na 'vecim stolovima' da vise zaradi sa nekim ljudima dok ja dijelim karte. Igra se jedna vrsta black-jacka, ali sa /dice. Fazon je da nabijes 21 u ruci a recimo Vedo dodje do 19, ja t/me stavlja obe ruke iza ledja, hvatajuci se jednu za drugi te pocevsi se lagano rastezati dok gledau [IGRACA KOJI IMA POTEZ] a zatim vraca desnu ruku na spil od karti a lijevu na stol. ; t/do Dok se Martin O'Brian rastezao, uzeo je kartu sa brojem 2 iz rukava te je stavio na vrhi spila.
Sljedeci potez treba biti vedin, ja njemu dadnem tu kartu, skupio je 21 i uzima sve pare. To je za nas kao jedan dio.

A Marac bodyguard stoji pored vas i ceka da netko prisere pa da ga kokne ^^

@Darko - ocu i ja kladaru Sad
ionako si iskusan bodyguard.
Vjerojatno krecem s kamatarenjem.

6Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 6:45 pm

Ice-T


Soldier
Soldier
nemogu stavljat linkove..

Kucajte samo Numbers Racket pa eto neki nacin da se zaradi, samo ko skonta, jer ja nekontam kako to ide xD

7Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 10:08 pm

darko


Soldier
Soldier
Divan roleplay danas, pun kurac para sam zaradio. Pronašao par suradnika (crnogorac), imam dvojicu što rade za mene sad (80%!), kurve (2), gun trading business, gambling,
striptiz shit. Sjajno je ovo, samo danas sam zaradio oko 5k xD

8Ways of making money Empty Re: Ways of making money Sun Nov 11, 2012 11:45 pm

Fico


Boss
Boss
S ovom carjacker skriptom se da rp-at i zaradit, samo je problem sto trenutno nam moze dat posao netko iz Vincentija ili netko tko je vec carjacker ovako. Kao sto je Pistone radio prije mob misije, imali su neki kurac ko towtruck i samo su prikacili na trazeni auto i slali vozilo brodom u Europu kupcu za manje pare. Ili sto se danas isto radi, ukradeno vozilo se rastavi na dijelove i dijelovi se prodaju po niskoj cijeni. To bi u paru bilo dobro radit.

9Ways of making money Empty Re: Ways of making money Mon Nov 12, 2012 12:30 am

Ice-T


Soldier
Soldier
Fico wrote:S ovom carjacker skriptom se da rp-at i zaradit, samo je problem sto trenutno nam moze dat posao netko iz Vincentija ili netko tko je vec carjacker ovako. Kao sto je Pistone radio prije mob misije, imali su neki kurac ko towtruck i samo su prikacili na trazeni auto i slali vozilo brodom u Europu kupcu za manje pare. Ili sto se danas isto radi, ukradeno vozilo se rastavi na dijelove i dijelovi se prodaju po niskoj cijeni. To bi u paru bilo dobro radit.


Ja i Crnogorac smo htjeli krast auta al' prvo trebamo kontaktirat vincentie, mada sumnjam da ce nam oni dat posao.

10Ways of making money Empty Re: Ways of making money Mon Nov 12, 2012 8:11 am

Sabbath


Soldier
Soldier
Ja radim nešto kao real estate agent, tj agent za nekretnine. Izmedju ostalog, nakon što mi klijent da informacije o imovini (kuća, stan, auto), sa svim podacima o alarmu, lokaciji, da li ima stereo, itd, ja mu provalim u kucu i ono sta ukradem prodam sa lopov jobom :p

11Ways of making money Empty Re: Ways of making money Mon Nov 12, 2012 2:34 pm

Fico


Boss
Boss
Sabbath wrote:Ja radim nešto kao real estate agent, tj agent za nekretnine. Izmedju ostalog, nakon što mi klijent da informacije o imovini (kuća, stan, auto), sa svim podacima o alarmu, lokaciji, da li ima stereo, itd, ja mu provalim u kucu i ono sta ukradem prodam sa lopov jobom :p

u so mean

12Ways of making money Empty Re: Ways of making money Tue Nov 13, 2012 11:38 am

darko


Soldier
Soldier
ne sviđa mi se to što svaki minut menjate made-ove. Ako ste već počeli s jednim, nemojte s drugim.
YOU CAN GET WHACKED.

13Ways of making money Empty Re: Ways of making money Tue Nov 13, 2012 11:53 am

SALVAn1


Captain
Captain
ko to mjenja?




pa ako si počeo s jednim nastavi to...ima slučajeva gdje ti možeš preći kod drugog,ali ako ga znaš i ako je on voljan da te "usvoji"..




npr doni je bio prvo sa anthonyem mirrom koji je bio ozloglašeni gangster i koga su se svi bojali,ali se kasnije odlučio za leftija jer je on bio više poštovan i manje nasilan,i nije ubijen...

14Ways of making money Empty Re: Ways of making money Fri Nov 16, 2012 8:04 pm

SALVAn1


Captain
Captain
ako neko bude organizovao gembling operacije i neki zavisnik traži pozajmicu da nastavi kockati,vi mu date i ako ne može otplatiti pošaljete ga kod nekog od loan sharkera kod nas,a to je benjamin santoro ako se ne varam?potvrdite hehe




hehehe

15Ways of making money Empty Re: Ways of making money Mon Nov 19, 2012 2:59 pm

tockonja


Soldier
Soldier
organiziranje turnira 1 na 1 na igralistu (naravno namjesteno) i onda drzat oklade na tribinama i posto su utakmice namistene beremo profit

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum